Przydatny gadżet w podróży

Przydatny gadżet w podróży

Na wakacje warto przygotować się z wyprzedzeniem: kup wszystko, czego potrzebujesz, wyznacz trasę, kup bilety lotnicze, a przede wszystkim zakup gadżety turystyczne niezbędne w podróży.

Zawsze podłączony do sieci

Czas rozwiązać odwieczny problem ładowania smartfonów w każdych warunkach. Te gadżety podróżne można słusznie zaklasyfikować jako jedne z najważniejszych, a przenośne ładowarki można kupić w sklepach internetowych za śmieszną cenę. Wybór jest ogromny: od kompaktowego wodoodpornego powerbanku ze wbudowaną latarką i kompasem, po ładowarkę składającą się z kilku paneli słonecznych naraz.

Turyści powinni zwrócić uwagę na modele, które można przyczepić do plecaka – w takim przypadku ładunek w powerbanku będzie na bieżąco uzupełniany. Bateria o pojemności 10000 mAh wystarczy, aby naładować kilka smartfonów. Być może przyda nam się też ładowarka samochodowa do urządzeń mobilnych. To urządzenie należy kupić nie tylko dla podróżnych, ale także dla każdego kierowcy. Kompaktowe urządzenie pozwala na ładowanie smartfonów, rejestratorów, a nawet laptopów z gniazda zapalniczki.

Ręczna ładowarka do telefonu komórkowego

Wśród towarów turystycznych szczególne miejsce zajmuje ręczna ładowarka, ponieważ panele słoneczne są prawie bezużyteczne w ponurą pogodę i z pewnością nie uratują cię nocą na łonie natury. Jednocześnie w każdej chwili może pojawić się potrzeba szybkiego naładowania telefonu lub latarki, zwłaszcza jeśli wybierasz się na wycieczkę. Takie przydatne gadżety zajmują minimum miejsca, ale jego zalety trudno przecenić, zwłaszcza gdy koszt w sklepie internetowym to kilkadziesiąt złotych.