Wesele - postaw na namioty i hale

Wesele – postaw na namioty i hale

W dzisiejszych czasach młoda para coraz częściej jest zmuszona stawić czoła wygórowanym cenom za wynajem sali. Dlatego hale i namioty z roku na rok wybierane są coraz chętniej. Nie tylko są o wiele tańszą alternatywą, ale i ich prezencja sprawia, że goście zawsze są zachwyceni i wychodzą z przyjęcia z efektem wow.

Wystarczy tylko wybrać idealną dla siebie przestrzeń i gotowe. Nic więc dziwnego, że odpowiednio udekorowana hala namiotowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Co jednak jeszcze warto o niej wiedzieć? Dowiesz się tego z niniejszej treści.

Odpowiednich rozmiarów hala namiotowa

Odpowiednio dobrane hale namiotowe to klucz do sukcesu. Ich wielkość powinna być wynikiem przeanalizowania kilku czynników, a mianowicie:

  • liczby gości, a co za tym idzie stolików,
  • ilość miejsca do tańczenia,
  • wymaganego miejsca dla muzyków i ewentualnie dodatkowych atrakcji (fotobudka, stolik z księgą gości, bufet, stoły z ciastem i wędlinami itd.),
  • udostępnioną pod hale i namioty przestrzeń, którą można wykorzystać.

Dopiero gdy te elementy zostaną zaplanowane, można decydować się na konkretnych rozmiarów namioty halowe. Dzięki specjalnym firmom, które świadczą takie usługi, jest to jak najbardziej możliwe. Gdy przedstawi się im swoje oczekiwania, wtedy można mieć pewność, że zostaną one zrealizowane.

Decydując się na takie wyjście, można ponadto wybrać rodzaj ścian (np. fasady szklane, materiał pcv, plandeki), jak i sufitu (zwykłe, podwieszane).

Dodatki, na które warto postawić

Profesjonalny producent hal namiotowych, którego reputacja sprawia, że chce się mu zaufać, oprócz standardowego stelaża oraz poszycia, zawsze w swojej ofercie powinien dodatkowo mieć podstawowe elementy i dekoracje, na które składa się:

  • podłoga,
  • podwieszane sufity,
  • unikalny system oświetlenia.

Bez tych elementów trudno jest mówić o udanym przyjęciu. Dlatego hale i namioty, na które się ktoś zdecyduje, należy patrzeć kompleksowo tak, by w pełni mogły one spełniać role, które się im powierzyło.

Sprawdź więcej na stronie: https://protan-elmark.com.pl/