Urodziny, rocznice, wesela - warto postawić na namiot

Urodziny, rocznice, wesela – warto postawić na namiot

Lokale, udostępniające sale pod uroczystości rodzinne, z roku na rok podwyższają swoje ceny, dlatego też hale i namioty okazują się być coraz bardziej zachęcającą alternatywą. Nie tylko są one tańsze, ale i stanowią ciekawe urozmaicenie, które zostaje miło zapamiętane zarówno przez członków rodziny, jak i przyjaciół.

Plenerowe imprezy (nad wodą, blisko lasu, z dala od miast) to panujący dzisiaj trend, który przybiera najróżniejsze formy, w zależności od preferencji zainteresowanych nim osób. Czego można się spodziewać, decydując się na namioty halowe? Dowiesz się tego z niniejszego tekstu.

Podstawa to sprawdzony producent

Hale namiotowe kuszą swoją różnorodnością, kształtami, jak i dekoracjami, które oferuje coraz więcej firm, zajmujących się obsługą przyjęć, a w tym wesel, chrzcin, urodzin, rocznic itd. I tu, podobnie jak w przypadku lokali, tkwią ukryte koszty i prowizje, pobierane przez tego typu działalności.

Właśnie dlatego warto samemu zainteresować się tematem oraz sprawdzić, co producent hal namiotowych ma do zaoferowania. W bezpośrednim kontakcie z nim można:

  • samemu dobrać rozmiar namiotu,
  • zdecydować się na dodatki: podwieszane sufity, oświetlenie, podłogi,
  • wybrać odpowiednie obicie ścian, aby hale i namioty dobrze się prezentowały.

Dopasowana do własnych potrzeb hala namiotowa nie jest ani za duża, ani za mała, dzięki czemu nie trzeba iść na żadne kompromisy. Dużo osób, ceniących sobie komfort oraz wygodę,  decyduje się na tego typu rozwiązania.

Duże przyjęcia to nie problem

Dzięki temu, że hale i namioty nie wiążą się z ograniczeniami przestrzennymi, świetnie nadają się na duże i huczne przyjęcia. Nic więc dziwnego, że często wybierane są one również na wydarzenie firmowe bądź też zapierające dech w piersi wesela.

Namioty halowe same w sobie wprowadzają niezapomniany klimat, dlatego też wystarczy kilka światełek, lampionów, czy też balonów, aby stały się miejscem, gdzie wszyscy będą dobrze bawić się do białego rana.