Sukces obuwia Tommy Hilfiger

Sukces obuwia Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger nie wymaga specjalnych prezentacji. W Polsce od dawna istnieją markowe sklepy tak tradycyjne jak internetowe, gdzie możemy kupić buty online tej marki. Na całym świecie, wśród miłośników równowagi wyśmienitego stylu, doskonałej jakości i rozsądnych cen, buty Tommy Hilfiger zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Historia marki Tommy Hilfiger

Znak towarowy Tommy Hilfiger, który pojawił się w Nowym Jorku w 1979 roku, nosi nazwę jego twórcy, utalentowanego amerykańskiego projektanta, który zyskał światową sławę dzięki opracowanym przez siebie kreatywnym modelom odzieży, łącząc dwa pozornie niekompatybilne style: sportowy i klasyczny. Demokracja proponowanych stylów szybko podbiła praktycznych Amerykanów, a pięć lat później pierwszy pokaz męskiej kolekcji opracowanej przez Tommy Hilfiger Corporation w Ameryce był wielkim sukcesem. Wszechstronność i swobodna elegancja proponowanej linii modowej okazały się bardzo popularne.

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów atrakcyjność rozwiązań projektowych w połączeniu z przystępnymi cenami spełniły swoje zadanie – marka Tommy Hilfiger stała się znana i sprzedawana na całym świecie. Dodatkową sławę dla marki przyniósł fakt, że jej fanami byli bardzo znani ludzie: Bill Clinton, Naomi Campbell, David Bowie, Britney Spears i wielu innych.

Komfort, jakość i cena

Powodem tej popularności jest nie tylko wysoka jakość wszystkich produktów Tommy Hilfiger, ale także niesamowity komfort, jaki zapewniają buty damskie czy buty męskie tej marki. Najwygodniejszy, atrakcyjny, trwały, idealnie pasujący do rytmu życia współczesnych mieszkańców miast w każdym wieku styl – zadecydował o sukcesie. Wybór męskiej odzieży to różnorodność kolorów, połączonych wspólnym stylem – dynamicznym, świeżym, pozytywnym. Próbki z kolekcji kobiecych organicznie łączą cechy przytulnych artykułów gospodarstwa domowego z wyzywającą śmiałością strojów imprezowych. Uzupełnione butami i dodatkami Tommy Hilfiger tworzą wizerunek jasnej, pewnej siebie i jednocześnie bardzo kobiecej pani.