Gadżety na wakacje

Gadżety na wakacje

Podczas urlopu czy wyprawy turystycznej niezbędne będą nam gadżety podróżne, które sprawią, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach znajdziesz wyjście z sytuacji.

Latarka do twojego bagażu

Jaki jest pożytek z gadżetu wielkości przycisku? W tym przypadku ogromna: nigdy nie zgubisz walizki czy plecaka, bo zawsze możesz sprawdzić jego lokalizację za pomocą telefonu komórkowego. Gadżety turystyczne tego typu po prostu przyczepia się do bagażu. To dobry dodatek do podróży samolotem lub pociągiem, gdzie turyści czasami gubią bagaże.

Nawiasem mówiąc, możesz go używać w domu: przyczep go do obroży zwierzaka podczas spaceru lub oznacz nim klucze, które zawsze się gubią. Ta sama latarnia, ale bardziej zaawansowana – łączy się przez Bluetooth z telefonem i nie zdradza w żaden sposób jego istnienia, dopóki nie znajduje się dalej niż 15 metrów od ciebie. Natychmiast otrzymasz powiadomienie i będziesz mógł znaleźć zagubiony przedmiot na podstawie danych z telefonu. Na latarni znajduje się również przycisk SOS na wypadek sytuacji awaryjnej.

Przycisk bezpieczeństwa i alarm

Kompaktowe alarmy do drzwi przed nieproszonymi gośćmi w pokoju to niezwykle przydatne gadżety, które zapewniają nam bezpieczeństwo. Alarm jest zawieszony na klamce drzwi i wydaje przenikliwe dźwięki, jeśli otworzysz drzwi bez uprzedniego ich rozłączenia. Informacje o „włamaniu” możemy dodatkowo otrzymać – praktycznie natychmiast na msg lub w formie powiadomienia sms. Gadżet ten pozwala nie tylko odstraszyć niepowołane osoby, ale także odpowiednio szybko zareagować czy powiadomić obsługę hotelu, że nastąpiło włamanie do naszego pokoju.