Dąbrówka pod Poznaniem: doskonałe miejsce do zamieszkania

Dąbrówka pod Poznaniem: doskonałe miejsce do zamieszkania

Bardzo popularną wśród mieszkańców Poznania lokalizacją na zakup nowe mieszkanie pod Poznaniem jest położona w gminie Dopiewo Dąbrówka. Deweloperzy bardzo chętnie wybierają tę miejscowość z uwagi między innymi na to, iż do Poznania można dojechać w kilka minut własnym samochodem lub szynobusem.

Dogodna lokalizacja jednym z atutów miejscowości

Sąsiedztwo trasy S11 oraz stacja podmiejskiej kolejki to nie jedyne atuty, które mają nowe mieszkania w Dąbrówce. Nowe mieszkania w Dąbrówce położone są na osiedlu, które od lasu jest na wyciągnięcie ręki. Przez leśne dukty poprowadzono mnóstwo szlaków rowerowych. Miłośnicy rowerowych eskapad, którzy kupią nowe mieszkania w Dąbrówce mają do swojej dyspozycji również szlaki położone wzdłuż malowniczych jezior. Atutem Dąbrówki jest bogata, już istniejąca infrastruktura. Na nowe mieszkania pod Poznaniem bardzo chętnie decydują się młode małżeństwa z dziećmi. Na małych mieszkańców czekają przedszkola, kluby malucha, place zabaw.

Wygodnie i komfortowo

Nowe mieszkania pod Poznaniem zostały zaprojektowane bardzo nowocześnie. Mieszkanie pod Poznaniem ma optymalnie wykorzystany każdy centymetr powierzchni. Mieszkanie pod Poznaniem dostępne jest w różnych wariantach wykończenia. Można wybrać mieszkanie pod Poznaniem w opcji pod klucz. Takie mieszkanie jest całkowicie wykończone, nie wymaga dokonywania żadnych prac wykończeniowych, można w nim od razu zamieszkać. Wszystkich, których zainteresowały nowe mieszkania w położonej pod Poznaniem Dąbrówce zachęcamy do przeczytania także naszego poprzedniego tekstu.