Mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce

Mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce

Na zakup domu lub mieszkania w okolicach dużych miast decyduje się coraz więcej osób. Mieszkańcy Poznania, którzy chcą wyprowadzić się z miasta do miejscowości, w której jest czyste powietrze bardzo chętnie wybierają Dąbrówkę. Mieszkania Dąbrówka sprzedają się wyjątkowo dobrze, bo miejscowość ta ma wiele atutów.

Atuty nowych mieszkań w Dąbrówce

Dąbrówka to miejscowość położona w gminie Dopiewo. Do niedawna miejscowości na terenie gminy miały typowo rolniczy charakter. Kilka lat temu potencjał miejscowości dostrzegli najwięksi poznańscy deweloperzy. W Dąbrówce już powstało i wciąż powstają nowe osiedla, na których wyrastają nowe jednorodzinne lub wielorodzinne domy. Mieszkania Dąbrówka mają mnóstwo zalet. Miejscowość położona jest w pobliżu obwodnicy. Z Dąbrówki można błyskawicznie dojechać zarówno do stolicy regionu, Poznania, jak i do innych miejscowości. Do centrum Poznania mieszkańców Dąbrówki szybko dowiezie także szynobus.

Bogata infrastruktura lokalna

Plusem Dąbrówki jest bogata infrastruktura lokalna. Mieszkania Dąbrówka śmiało mogą kupować młode małżeństwa z dziećmi. Maluchy mają zapewniony dostęp do bezpiecznego placu zabaw, czekają na nich również kluby malucha i przedszkola. Jest także szkoła, przychodnia, sklepy oraz aż dwie galerie handlowe. Na osiedlach jest mnóstwo zieleni. Dąbrówka sąsiaduje także z lasem. To doskonałe miejsce na przejażdżki rowerowe. Liczne trasy rowerowe biegną także wokół jezior. Wolny czas można spędzić także na siłowni na świeżym powietrzu.