Wybieramy ławki do parku

Wybieramy ławki do parku

Elementem obowiązkowym w aranżacji skweru, ogrodu, parku są ławki. W miejskich parkach ustawiane są obecnie ławki wykonane z bardzo różnych materiałów. Drewniane ławki mają dużą dzisiaj konkurencję. Do tych, które wybierane są naprawdę bardzo często należą ławki żeliwne.

Dlaczego warto wybierać do parku żeliwne ławki?

Ławki żeliwne są solidne i wyjątkowo eleganckie. Ławki żeliwne są przy tym bardzo odporne na warunki atmosferyczne, w szczególności na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu, że żeliwne ławki parkowe mają siedzisko wykonane z drewnianych listew są też ciepłe. Siedzi się na nich bardzo wygodnie. Wbrew swojej nazwie żeliwne ławki parkowe sprawdzają się nie tylko w parkach. Żeliwne ławki parkowe dostępne są w różnych wymiarach. Pasują więc także do małych przydomowych ogrodów.

Trwałe, solidne i atrakcyjne

Żeliwne ławki miejskie mają wszystkie zalety parkowych ławek żeliwnych. Są więc równie jak one trwałe. Żeliwne ławki miejskie dostępne są nie tylko w różnych wymiarach, ale także w różnych wzorach. Producent ławek żeliwnych oferuje żeliwne ławki miejskie z podłokietnikami lub bez. Producent ławek żeliwnych oferuje także szereg dodatkowych akcesoriów zarówno do ławek parkowych, jak i miejskich. Producent ławek żeliwnych oferuje na przykład utrzymane w tym samym stylu kosze na śmieci.

Ławki żeliwne doskonale sprawdzają się na miejskich placach, w parkach i ogrodach. Są trwałe, można przymocować je do podłoża chroniąc w ten sposób przed kradzieżą. Mają także bardzo atrakcyjny design.