Odzież i obuwie marki Hilfiger

Odzież i obuwie marki Hilfiger

Tommy Hilfiger to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej, bielizny. Tworzy też buty Tommy Hilfiger, a także zegarki i perfumy.

Rozpoznawalna i szanowana marka

Obecnie Tommy Hilfiger jest uważany za jednego z najlepszych amerykańskich projektantów mody – podobnie jak Ralph Lauren, Calvin Klein i Perry Ellis. Wiele amerykańskich gwiazd i sławnych ludzi nosi ubrania Tommyego Hilfigera: aktor Hugh Grant, muzyk David Bowie, były prezydent Bill Clinton, członkowie Metalliki i No Doubt.

Tommy Hilfiger był także noszony przez zmarłego muzyka Michaela Jacksona. Hilfiger to wielki entuzjasta sportu, który specjalizuje się w żeglarstwie, wędkarstwie, nurkowaniu z rurką i jeździe na nartach. Sponsoruje również Ferrari Racing Team, a wcześniej sponsorował US Freestyle Ski Team. Ponadto Hilfiger angażuje się w działalność charytatywną w dziedzinie ochrony środowiska i rozwoju medycyny.

Odzież oraz obuwie

W sklepach Tommy Hilfiger można znaleźć prawie wszystkie artykuły odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej oraz obuwie Tommy Hilfigier związane ze stylem casual. W Tommy Hilfiger nie znajdziesz biznesowych, oficjalnych ubrań (chociaż w niektórych zagranicznych sklepach prezentowane są garnitury codzienne, nie można ich nazwać naprawdę oficjalnymi ubraniami).

Jednak oferta odzieży codziennej i różnorodnych akcesoriów jest dość szeroka. Ten styl jest prosty, minimalny, miękki i naturalny. Stosowane są głównie tkaniny naturalne, głównie bawełna i wełna. Czasami dodaje się do nich inne naturalne materiały – jedwab, len i kaszmir. W tańszych rzeczach czasami dodaje się materiały syntetyczne – poliester i nylon (poliamid). Jakość tkanin / dzianin jest zwykle powyżej średniej, są one dość trwałe, przyjemne w dotyku. Zakupy możena zrobić w sklepie stacjonarnym, a także możemy kupić buty online Tommy Hilfigier.