Kupujemy nowe mieszkania we Wrześni

Kupujemy nowe mieszkania we Wrześni

Coraz więcej młodych ludzi w naszym kraju decyduje się na kupienie własnego mieszkania. Najchętniej kupowane są nowe mieszkania od dewelopera. Również w atrakcyjnie położonej Wrześni mieszkania Września na sprzedaż cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dlaczego mieszkania Września na sprzedaż warto kupić?

Mieszkania Września na sprzedaż mają mnóstwo zalet. Uwagę przyciąga już nowoczesna architektura budynków, w których zlokalizowane są mieszkania Września na sprzedaż. Plusem osiedla, a więc także i mieszkań jest także jego lokalizacja. Deweloper wybrał cichą, spokojną i bezpieczną okolicę. Osiedle położone jest w miarę blisko dworca PKP i autostrady A2. Dodatkowym atutem jest także bliskość terenów rekreacyjnych, w tym Zalewu Wrzesińskiego.

Mieszkania Września na sprzedaż: udogodnienia

Do dyspozycji lokatorów oddany został parking. Pomyślano także o potrzebach najmłodszych lokatorów i wybudowano nowoczesny, bezpieczny plac zabaw. Oferowane do sprzedaży mieszkania mają zróżnicowany metraż. Najmniejsze mieszkania mają trochę ponad 32 metry kwadratowe, największe- 65,47 m². Wszystkie mieszkania są bardzo słoneczne. Mieszkania mają również przestronną, zadaszoną i oświetloną loggię. Jej powierzchnia jest na tyle duża, że po wstawieniu mebli tarasowych można zamienić ją latem na dodatkowy pokój. Układ poszczególnych pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Konstrukcja budynku została zaprojektowana tak, że usunięcie ścianek działowych nie jest żadnym problemem. Każde mieszkanie ma zapewniony dostęp do infrastruktury multimedialnej.