Jaką bieliznę kupić dla amazonek?

Jaką bieliznę kupić dla amazonek?

Rak piersi to poważna choroba. Kiedy jednak jest wykryty wcześnie, szanse na wyleczenie są bardzo duże. U wielu kobiet lekarze decydują się na przeprowadzenie zabiegu mastektomii, czyli usunięcia piersi. Po zabiegu niezbędne okazuje się być specjalne biustonosze dla amazonek. Jakie są dobre staniki dla amazonek?

Kiedy nosić staniki dla amazonek?

Biustonosze dla amazonek to specjalistyczna bielizna, która zaprojektowana jest tak, aby wpisywać się w potrzeby kobiet, które przeszły mastektomię bądź są po zabiegu rekonstrukcji piersi. Zgodnie z zaleceniami lekarzy po biustonosze dla amazonek kobiety powinny sięgać po około trzech miesiącach od operacji. Staniki dla amazonek wyposażone są w specjalne kieszonki. To właśnie dzięki nim możliwe jest noszenie protezy bądź nakładki uzupełniające.

Specjalna konstrukcja sprawia, że biustonosze dla amazonek zapewniają kobietom komfort na najwyższym poziomie. Po mastektomii oraz rekonstrukcji piersi sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż klasyczne biustonosze.

Biustonosze wysokiej jakości

Bez wątpienia takie są biustonosze dla amazonek Amoena. Są to tanie biustonosze dla amazonek, które jednocześnie zachwycają jakością. Biustonosze dla amazonek Amoena wykonane są z tkaniny niezwykle miękkiej i przyjaznej dla skóry. Dzięki temu nie podrażniają i nie obcierają. Nosi się je naprawdę komfortowo. Do tego są lekkie i przepuszczają powietrze, co sprawia, że nawet w upalne dni nie wywołują dyskomfortu. Szerokie ramiączka, które można regulować pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru.

Staniki dla amazonek to specjalistyczna bielizna, która sprawia, że kobiety po mastektomii bądź rekonstrukcji piersi mogą czuć się naprawdę komfortowo.