Dąbrówka: zamieszkaj prawie jak na wsi

Dąbrówka: zamieszkaj prawie jak na wsi

Położona pod Poznaniem Dąbrówka z typowo rolniczej miejscowości stała się popularnym przedmieściem stolicy Wielkopolski. To miejscowość, która cieszy się dużym zainteresowanie deweloperów. Nowe mieszkania Dąbrówka nie czekają zbyt długo na nabywców.

Dlaczego warto wybrać Dąbrówkę?

Zieleń, która otacza osiedla, na których znajdują się nowe mieszkania w Dąbrówce to jeden z powodów, dla którego warto je kupić. Budynki, w których znajdują się oferowane na sprzedaż nowe mieszkania w Dąbrówce znajdują się na zadbanym osiedlu z wypielęgnowanymi skwerami. Dąbrówka jest miejscowością sąsiadującą z lasem. Zieleń otacza więc nowe mieszkania pod Poznaniem z każdej strony. Miejscowość położona jest nieopodal trasy szybkiego ruchu S11. Dojazd do Poznania nie pochłania wiele czasu. Do centrum można dostać się także kolejką podmiejską. Nowoczesne place zabaw, przedszkola i szkoła to atuty, które sprawiają, że nowe mieszkania pod Poznaniem stają się wymarzonym miejscem do życia dla rodzin z małymi dziećmi.

Jakie mieszkania można kupić?

Nowe mieszkania pod Poznaniem mają bardzo różną powierzchnię. Deweloper proponuje mieszkanie pod Poznaniem o powierzchni od 50 do 75 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie pod Poznaniem zostało zlokalizowane w dwupiętrowym, a więc bardzo kameralnym budynku. Mieszkanie pod Poznaniem jest zaprojektowane bardzo funkcjonalnie.

Szybki dojazd do Poznania, mnóstwo zieleni – to nie jedyne atuty mieszkań w Dąbrówce. Więcej na ich temat przeczytacie w naszym poprzednim artykule.