Mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce

Mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce

Na zakup domu lub mieszkania w okolicach dużych miast decyduje się coraz więcej osób. Mieszkańcy Poznania, którzy chcą wyprowadzić się z miasta do miejscowości, w której jest czyste powietrze bardzo chętnie wybierają Dąbrówkę. Mieszkania Dąbrówka sprzedają się wyjątkowo dobrze, bo miejscowość ta ma wiele atutów.

Atuty nowych mieszkań w Dąbrówce

Dąbrówka to miejscowość położona w gminie Dopiewo. Do niedawna miejscowości na terenie gminy miały typowo rolniczy charakter. Kilka lat temu potencjał miejscowości dostrzegli najwięksi poznańscy deweloperzy. W Dąbrówce już powstało i wciąż powstają nowe osiedla, na których wyrastają nowe jednorodzinne lub wielorodzinne domy. Mieszkania Dąbrówka mają mnóstwo zalet. Miejscowość położona jest w pobliżu obwodnicy. Z Dąbrówki można błyskawicznie dojechać zarówno do stolicy regionu, Poznania, jak i do innych miejscowości. Do centrum Poznania mieszkańców Dąbrówki szybko dowiezie także szynobus.

Bogata infrastruktura lokalna

Plusem Dąbrówki jest bogata infrastruktura lokalna. Mieszkania Dąbrówka śmiało mogą kupować młode małżeństwa z dziećmi. Maluchy mają zapewniony dostęp do bezpiecznego placu zabaw, czekają na nich również kluby malucha i przedszkola. Jest także szkoła, przychodnia, sklepy oraz aż dwie galerie handlowe. Na osiedlach jest mnóstwo zieleni. Dąbrówka sąsiaduje także z lasem. To doskonałe miejsce na przejażdżki rowerowe. Liczne trasy rowerowe biegną także wokół jezior. Wolny czas można spędzić także na siłowni na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *